JAK POSTUPOVAT PŘI DRAŽBĚ

1) V nabídce bytů si vyberte byt dle vašich požadavků

2) Byt si prohlédněte v jednom z termínů prohlídek uvedených v nabídce

3) Pokud se chcete zúčastnit Aukce, uzavřete se zprostředkovatelem Dohodu o složení jistiny a složíte mu jistinu (buď přímo na prohlídce, nebo v sídle Zprostředkovatele nejpozději den před ukončením Aukce). Zprostředkovatel Vám předá uživatelské jméno a heslo, které použijete pro přihlášení do Aukce na stránkách serveru na adrese www.drazbabytu.cz. V Dohodě uvedete způsob a termín úhrady ceny (přímá platba nebo prostřednictvím úvěru).

4) Po přihlášení do Aukce (viz předchozí bod) můžete v kolonce PŘÍHOZ nabízet zvýšení aktuální ceny o minimální příhoz.

5) Pokud nechcete zadávat své příhozy ručně a nechcete pravidelně kontrolovat stav přihazování, můžete využít AUTOMATICKÉHO PŘIHAZOVÁNÍ. To spočívá v tom, že zadáte maximální částku, kterou jste ochoten (ochotna) za Byt dát a která není na stránkách Aukce zobrazena. Aplikace za Vás provádí příhozy tak, aby příhozy byly co nejmenší, ale přitom stále vyšší než nabídky ostatních účastníků Aukce. Pokud není Vámi nabízená cena překonána dalším účastníkem Aukce do konce aukce, jste Vítězem aukce.

6) Pokud se nechcete nebo nemůžete zúčastnit Aukce na internetu, může Zprostředkovatel za Vás nastavit Automatické přihazování do Vámi stanovené maximální výše.

7) Pokud se stanete Vítězem Aukce, Zprostředkovatel (Aplikace) vás vyzve, abyste do 7 dnů od ukončení Aukce složil(a) u Zprostředkovatele částku odpovídající 5% z kupní ceny dosažené v Aukci.

8) Zprostředkovatel s Vámi a s Prodávajícím dohodne podmínky úhrady a termín Převodu bytu nebo ho stanoví max. do šesti týdnů od ukončení Aukce.

9) Zprostředkovatel zajistí za účasti Vás a Prodávajícího převod členských práv a povinnosti k družstevnímu bytu u příslušného bytového družstva nebo zajistí vypracování návrhu kupní smlouvy a její podání na příslušné Katastrální pracoviště a zajistí převod (předání) kupní ceny mezi Vámi a Prodávajícím.

Česky English Deutsche Úvodní strana • Provozní podmínky • Návod jak dražit • Zprostředkovatelé ©2007 DRAŽBABYTU.cz, by web22